• gruplardan çıkınca terimin hepimizi sikecek olması

  5.
  Bugün oynanacak maçlar sonrası , sinyor terim tüm ülkeyi falakaya yatırır gibi bir olasılık durumu var şuanda.
  ... nikimyirmikarakterli
 • sözlük yazalarının nickleri ve anlamları

  50.
  Uzun hikaye , bence hiç girmeyelim.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • gruplardan çıkınca terimin hepimizi sikecek olması

  1.
  Ülke olarak sevinci de, üzüntüyü de zirvelerde yaşadığımız bir gerçek. Düne kadar Ozan Tufan'ın saçındaki kepeğine kadar sokmadığımız yeri kalmamışken, bugün milli kahraman. Keza Burak da aynı. Gelelim Sinyor terim'e. Bu adamın ne kadar ballı oldugunu anlatmaya gerek yok. Bugün euro2016 da mucadele ediliyorsa; benim senin ne kadar etkin varsa Terim in de okadar var. X takımı Y yi yenmiş, z ile w berabere kalınca a'nın b'ye yenilmesi ile gruplara kaldık vesselam. Bugün de durum aynı. Düne kadar herşeyi dedik bu im"para"tor a. Hakliydik da, bugunde ben aynı şeyleri soyluyorum. Adamda ego var kardeşim. Antrenmanda yan bakana o forma feriştahı devreye girse haram. Fazla sürmez zaten arda'nın da milli formadan uzak kalması.
  Velhasılı bukadar eleştiriyi dibine kadar hak eden bir egoistin gruplardan çıkarsak bizlere ülkeyi dar edeceği de bir gerçektir.
  12 -1 ... nikimyirmikarakterli
 • sözlük yazarlarının itirafları

  147379.
  Uzun bir aradan sonra doğu macerası biten bir yazar olarak diyorum ki, ulan ülke cidden bitmiş aq, okeye dönüyoruz. Sizler burada klavyaşörlük yaparken, Ankaranın batısından doğusunu savunurken veya ez cümle batıdan doğuya fetihlerinizi sanal medyada yaparken oralarda neler oluyo çoğunuz hìç bilemeyeceksiniz. Kin beslediğin(m)iz doğu insanının içinde postalınıza zeval gelmesin diyecek kadar sizi sahiplenen insanları mı koruyosunuz, yoksa burdan linç ettiğiniz bu insanları da içerisine soktuğunuz bütün bu "vatan hainlerinden" batıyı mı koruyosunuz bilmem. Lakin şu bir gerçekki birileri "öl" diyor ölüyoruz, ölüyorlar; birileri "öldür" diyor öldürüyorlar, öldürüyoruz. Gündem değiştirme materyali bildiğin işte. Biz ölünce siz kinleniyonuz ey vatancılar, biz öldürünce onlar kinleniyor vesselam. Bildiğin belgesel formatı. Düşünemiyoruz ne yazık ki 6 hazirandan evvel niye bukadar bombaya ses edilmedi, niye analarını skmedik bunların diye,,ama Bunlar dediklerimiz kim. Onu bile bilmiyoruz ki, Malazgirti fetheden Alpaslanın kürt askerlerinin torunlarındanmı bahsediyoruz, Selahaddin Eyyubiden mi bahsediyoruz yoksa apo piçinden mi. Bunu bile ayiramayacak bir millete çiviyle vatan sevgisini aşılasan ne olur. Dur hemen yazayım, ben bir Çerkesim. Laf edilmesin sonra. Velhasılı askerlerin tayinleri 15 gün oldu belli olalı, polisler beklemede tayinlerini. Süresi dolan survivoru kazandı saymalı bence, orası şu dakkadan sonra sınırda güvenliğin olmadığı; metrekaresinden saatte 10 pkk/pyd/ypg linin geçebildiği bir yer durumunda olduğundan kalanları Rabbim korusun. Sizde işte izmirde ankarada istanbulda vatanı kurtarın yada oralardan kurun o hayali devletinizi. Topunuzu skiyim aq.
  6 ... nikimyirmikarakterli
 • sevişilen en ilginç yer

  83.
  ilk cinsel deneyimim olduğu için tadı damağımdadır. 18erli yaşlarımızda bir fettanla Doğu Expresi tuvaletinde gerçekleştirdiğimiz olay. Allahtan o tecrubeliydi, yolu gösteren o oldu sağolsun. Evet lan tren işte, trenin tuvaleti. Sene 2000 , buradaysa selamlar yolluyorum o ahu gözlüye...
  -1 ... nikimyirmikarakterli
 • emre erciş

  2.
  Twitter fenomeni olma yolunda hızla ilerliyor. Sallıyomu bilmem ama ispatlı delilli teknolojiyi kullanan biri. Hülooocular için birkaç bin gömlek yukarda oldugundan pek tarışmıyo kimse.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • euro 2016 ve terim

  1.
  Gruplardan çıkma ihtimalinin 1/8 olduğu an, o bunu yenerse, şu aha bunla berabere kalırsa, aha şu deplasmanda bundan puan alırsa ile o ihtimalleri tek tek sağlayan Terim 'in bu ballılığının devam edip etmeyeceği durumudur.
  1 -1 ... nikimyirmikarakterli
 • erdoğan ın diplomasındaki 13 büyük çelişki

  4.
  13 değil 53 çelişki de olsa yurdum insanı için bir anlam ifade etmeyecek olandır. Zira geçmişteki şu şerit değiştirmelerine rağmen bu millet görmek istememiştir:
  1-)Nato nun libyada ne işi var kardeşim dedijten 20gün sonra Nato Libyanın Libyalilara ait oldugunun tescili için gitmelidir demiştir.
  2-)Parası olan bastiracak parasını askere gitmeyecek, Parası olmayan askere gidecek, Yok böyle bir dünya dedikten iki ay sonra Bakanlar Kurulumuz en kısa zamanda bedelli askerlikle ilgili yasayı hazırlayacaktır demiştir.
  3-) Meşhur Oslo görüşmeleri ortaya çıkmadan evvel pkk ile görüşen şerefsizdir deyip, ilerki zamanlarda devlet görüştüden Ben gönderdim görüşmeye çarkı.
  4-) Tek dil mevzu ve arefedi de Ben ne tek dil dedim ne tek din dedim açıklaması
  5-)Habur konusundan ümitvar olup sonradan eleştirmesi.
  6-) Dolmabahçe mutabakatı mevzusu varki. Yalçın Akdoğana nefes alma dese nefessiz yaşayacak bir adamın bu görüşmeyi kendinden habersiz yaptığı açıklaması (yersen. Halâ en sağlam adamı üstelik)
  7-)Meşuuur cemaat hadisesi ve sonrası kandavalılığı.
  8-)Hayırsever Reza için bir aydır abd ye hiç salvo atmaması, o hayirseveri sahiplenEmemesi

  Uzar da gider bunlar. Hal böyle iken bu millet sizce diplomaya ne kadar önem verir. Ben Cumhurbaşkanımızın yerinde olsam evet o diploma sahte, buyrun la, neydeceksiniz derdim. Ve bir kahramanlık daha yapardım.
  2 ... nikimyirmikarakterli
 • dawid texeira

  1.
  1990 Doğumlu Uruguaylı Futbolcu.
  Futbola Defensor Sporting de başladı, Buradaki başarılı performansı Hollanda ekibi Groningen in dikkatini çekti. 2011-2014 arası Groningen'de fotbol hayatını sürdüren Texeira 2014 yılında ABD Major Lig ekibi Dallas F.C tarafından transfer edildi. 9 Ocak 2016 tarihinde ise M.Sivasspor tarafından transfer edilen Texeira Sivasspor'a gelene kadar çıktığı 128 maçta 30 gol atma başarısını gösterdi. Aha buraya yazıyorum 2 seneyi bulmaz 4 büyüklerden birine de transferi gerçekleşecektir.
  1 -1 ... nikimyirmikarakterli
 • ilk buluşmada sinemaya gidelim diyen kız

  29.
  boyutlarını merak ettiğinden olma ihtimali yüksektir. *
  1 -2 ... nikimyirmikarakterli
 • sivaslıların ortak özellikleri

  49.
  içinde bulunduğum grup olarak ortak yönlerimizi merak ettiğim hödö.
  -1 ... nikimyirmikarakterli
 • bir ülkücü olarak koyum ak partiye

  1.
  Hiç açılmamış bir başlık olduğundan denenmesi gereken bir başlık.
  ... nikimyirmikarakterli
 • ülkücü hareketin başına kadın geçemez

  11.
  Bıyıksız ve iktidarsız bir erkekten ise; bir asena'nın önderliği daha ehven-i şerdir.
  4 ... nikimyirmikarakterli
 • sinemada yaşanan anılar

  1.
  özellikle sevgili iken sinemada arka koltuklarda yaşanan anılardır. Tadından yenmez.
  1 -1 ... nikimyirmikarakterli
 • başbuğ meral

  1.
  Yakında dişi bir kurtun önderliğine geçecek olan siyasi bir partinin sloganı olacaktır.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • sekizinci nesil yazar

  592.
  Değerli bir nesildir.
  ... nikimyirmikarakterli
 • canlıbomba olsan nerde patlamak isterdine cevaplar

  8.
  mit müsteşarının odası en kolay girilecek yer ssnırım diyeceğim de tırstığımdan diyemiyorum.
  ... nikimyirmikarakterli
 • sivas arena

  7.
  4eylül bile çokken, sırf tokiye eski stadın yerini peşkeş çekmek için yapılmış gereksiz bi stad.
  ... nikimyirmikarakterli
 • fatih terimin aslında götten ballı olma durumu

  1.
  Yani bu adam cidden milli takım hocası filan olamayacak kapasitededir de işte cidden balıyla, falan iş götürüyo durumudur.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • mezar taşına yazılası sözler

  53.
  Ölecem dedim, dedim inanmadınız.
  ... nikimyirmikarakterli
 • yeni şeyler getiriyorum