• hamburgerin yanına ayran içen insan

  33.
  etliekmekle malibuyu götüren insan kadar bizdendir.
  ... nikimyirmikarakterli
 • kürtlerin elektrik giderlerini türklerin ödemesi

  29.
  Olay aslında Kürtler'in kullandığı kaçak elektriğin Türkler'ce ödenmesi şeklinde algılansa bile durum kısaca şu şekildedir. Teiaş Eüaş Tetaş eliyle Tedaşa satılan elektrik bedeli ödenirken kayıp kaçak oranlarıda Tedaşa faturasını düzenli ödeyenlerce faturalarına yansıtılır. Yani devletin bir kaybı yoktur. Fakat 2004 yılında başlayan özelleşme çalışmaları 2010 yılında tamamlanmış ve 21 bölgeye ayrılan dağıtım şirketleri artık kendi sattıkları enerjinin bedelini o bölgeden karşılayacaklardır.
  ... nikimyirmikarakterli
 • cemil çiçek

  88.
  Mecliste doğduğuna inanılan; ve de muhtemel mecliste öleceği varsayılan asırlık siyasetçi. "Demekki bu ülke kısır, kısır olmasa bu adam haala mecliste olur muydu" dedirtecek kadarda bıkkınlık verdiren siyasetçi.
  ... nikimyirmikarakterli
 • dudağına nemlendirici süren erkek

  10.
  çok sıcak yada çok soğuk havalarda dudağın çatlama riskine karşın alınan metro bir önlem.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • başbağlar katliamı

  118.
  Her yıl 2 temmuz olunca medyanın akın akın sivasa uğradığı, bir olay olur umarım diye bekleyerek unutturmamaya çalışıp kaşıdığı madımak olaylarının hemen 2 gün sonrasında olan bir intikam olayı Başbağlar ise hiç bir insan sevgisi ile dolu bu madımağı lanetleyenlerce zikredilmez nedense. Başbağlarda unutulmamalı, Madımakta. Adam olan her ikisinide lanetlemelidir.
  ... nikimyirmikarakterli
 • 2 temmuz 1993 sivas katliamı

  689.
  Kimsenin tasvip etmediği bir olay olup, bu konuda her şeyi söyleyebilen zihniyetin; nedeni bilinmez erzincan başbağlar katliamını (5 temmuz 1993) hiç bir şekilde lanetlememeleridir. insanlığın öldüğü yer sivas mıydı bilmem ama; insanlığa dem vurularak hümanist şekilde eleştirilecekse Başbağlar'ında sivas'tan arda kalacak yanı yoktur.
  ... nikimyirmikarakterli
 • rasim ozan kütahyalı

  862.
  bir tv programında muhsin yazıcıoğlu ile ilgili söylediği her zamanki "marjinal olayım herkes benden bahsetsin edasıyla" saçMa sapan lafları yüzünden program biter bitmez stüdyadan çıkarken, daha kanal binası içerisinde alperen ocakları istanbul başkanı tarafından bir yumrukla yere serilmiş bir şahıstır. Bugün akplidir yarın hiç belli olmaz denilebilecek bir yapıdadır.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • asansörde güzel bir kızla kalmak

  29.
  Eğer kızın güzelliği dillere destansa yaklaşabilme ile itici gelmeme arasında bir seçim yapma arefesi ile elektrik gelmesin, asansör tamir olmasın diye dua edilen bir ortamdır. Eğer 2 kat arasında kalırsa asansör, oksijeni fazla sarfeden kişi bencil olup diğerini öldürebilir de.
  ... nikimyirmikarakterli
 • iki isimli olmak

  57.
  seçenek fazlalığıdır, isminin abdurrezzak tarkan olan birinin her ortamda seçeneğinin olması gibi bir durumdur en güzeli ise varsa 3 yada 4 tane isminin olmasıdır.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • uzayda yazı tura atmak

  5.
  uzayda sadece Türk bir astronotun aklına gelebilecek ve muhtemelen paranın düşmesi beklenip bilinirse sevinçten gözyaşlarına boğulunulacak olaydır. Bu hareket astronot için küçük , hödüklük için büyük bir harekettir.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • emre belözoğlu nun ıslıklanması

  9.
  Bir beşiktaşlı olarak ne severim emreyi, ne de sevmem. Ama milli maçta kaptanlık pazubandını takıyorsa ve sizin milli takımınızın kaptanıysa ve maçta ulusal bir maçsa ıslıklayan hödüklere sadece denilecek şey gidin kendi milli takımınızı tutun olur.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • 50 kızdan ret cevabı alıp moralini bozmayan erkek

  108.
  Artık olağan bir durumdur, Vücutta buna alışmıştır. Red cevabı alamazsa asıl ozaman vücudun çoğu fonksiyonları eriyecektir.
  ... nikimyirmikarakterli
 • 58 li sözlük yazarları

  2.
  Buradaki kasıt doğum tarihi ise elini öpüp bahşiş beklenmeli, yok eğer Plaka ise hemşom dyerek iki çift kelam edilmeli.
  ... nikimyirmikarakterli
 • shaquille o neal ın sevgilisi

  10.
  Çok büyüüük bir beddua almış olup insanın uzaktan görünce yardım edesi gelipte nasıl yardım edileceğinin bilinemediği durumdur.
  ... nikimyirmikarakterli
 • bitmesini istemem

  2.
  işlerin hiç rast gitmediği günlerde körün taşı misali bir işin rast gider ve bunun dayanılmaz mutluluğunun aylarca yıllarca sürmesini istediğiniz andır.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • kar yağarken üstü açık bmw kullanmak

  3.
  kesin alamancıdır. görgü ile alakalı , sonradan görmeyle son derece alakalı olup brazda murat 131 den yüksek seste rap dinlemeye benzerimsi durum.
  ... nikimyirmikarakterli
 • internette tanışılan birine aşık olmak

  192.
  direk abazanlıkla alakalı olan bi şeydir .
  1 -1 ... nikimyirmikarakterli
 • sigara paketindeki iktidarsiz

  11.
  nik olduğunu yeni anladığım, anlamayana dek sigara üzerindeki adama epey şey yazacakken vazgeçtiğim yazardır. nesildaşımdır ayrıca.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • ana kutsaldır deyip her fırsatta anaya sövmek

  3.
  vatan millet sakarya edebiyatının da genelde içki masalarında şaha kalkmasıyla paralel olgudur.
  ... nikimyirmikarakterli
 • yaran diyaloglar

  5978.
  gerçek bir dialgodur ve lise yıllarımda yaşanmıştır.
  Türk Dili Ve Edebiyatı sınavındayız. Üstte kaasik bir paragraf ve ona mukabil sorular.
  Sorunun birinde de "Yukarıdaki paragrafta geçen ........... cümlesindeki sıfat fiil nedir, ve sıfat fiil eklerini yazınız" şeklindedir. Cümleyi unutmuş olsamda ek "An" dır . (Örneğin Kopan Koşan gibi). Neyse azcık anladığım için sınav bitti etrafa yardım ederkene arkamda oturan hödük bu soruyu duyabileceğim ses tonuyla kulağıma eğilerek sorar. Bende öncen arkaya hafif 10 derece kadar dönerek "an" derim. Ama hödük güler. Tekrar sorar. Ben gene "an" derim. 3. Kez sorunca "kodla lan anlamıyorum" der. Benim cevabımsa pencere tarafını komple yerlere yatırır sınavda. "Ananın anı"
  Benim bir suçum yok. Kod işte.
  7 -1 ... nikimyirmikarakterli
 • yeni şeyler getiriyorum