• ooh bee kafir facebook kapandı sonunda

  1.
  Vpn icat oldu, ampul bozuldu.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • 3 5 gündür tayyibin ortada olmaması

  1.
  7 haziranda da yazılı basın açıklaması falan yaptıydı, Biraz özlettiydi kendini. Yani film arası reklamlara bile giren bu zaatın sesi kısılınca bile meydanlardan inmezdi, nerede bu adam yav. Cidden kaygılanıyorum. Yoksa eski ve o bildiğimiz cb olanlar gibi sadece kendi görevine mi döndü?
  ... nikimyirmikarakterli
 • terör saldırısı kimin işine yarar

  4.
  Birde bu haçlı zihniyeti fikri var, aq sen hangi ara tam bağımsız oldun da alman'a fransız'a ingilize, vs vs kafa tutar oldun lan. Adama sorarlar senin ülken madem o kadar şaha kalkmış bir ülke ise bi araştır bakayım senin içerdeki nüfusun kaç, o ülkelere açlıktan işsizlikten giden vatandaşın nekadar. Hemen atlayın bakalım 50 sene evvel gittiler dye, be aq şaha kalkan ülkeye geri dönerdi o gurbetçiler o zaman da.
  ... nikimyirmikarakterli
 • terör saldırısı kimin işine yarar

  2.
  Kime yarayacağından çok, bu ülkede istihbaratın neye yaradığını düşündürmesi gereken hadisedir aslında. Aq canı sıkılan varsa boğaz köprüsünün ayaklarına istediği dakika 3-5 ton tnt bağlayıp patlatabilir yani. Cidden bak. Bu ülkede artık can güvenliği sağlanan tek kişi var! Gerisi komple pisi pisine geberecek/gebereceğiz.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • saadet bbp milad ittifakı

  2.
  ittifaktan evvel sadet partisinin %4,5 lara Büyük birlik partisinin ise %2 lere geldiği çoğu anket şirketince bilinmekteydi. Oluşacak sinerji ve Milad partisinin de ittifaka girmesiyle psikolojik baraj takıntısını rahatça aşabileceği görülmektedir.
  -1 ... nikimyirmikarakterli
 • 2015 diyarbakır newroz olayları

  2.
  Diyarbakır uzak olmadığı için, delikanlıların ağızlarından çıkan sözlerinin yerine getirmesi beklenen mitingdir.
  Edit:Kürt Değilim.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • güzel bir göt gören erkek tepkileri

  6.
  Götün güzelliğini betimleyip, pantolon,tayt,şort vs içinden tahmin edebilen ergen şeysi.
  edit:Güzel göt ne lan. Smiley mi yapıyo yanş. (bkz: Bizim orda göte göt denir)
  ... nikimyirmikarakterli
 • 2015 diyarbakır newroz olayları

  1.
  Güneydoğuda özellikle Hdp li belediyelerin otobüsler kaldırarak, bindirilmiş kıta olarak düzenlenecek mitinglerinde olması muhtemel olaylardır. Türk bayrağı olmayacağından hükumet için kamu düzeni safsatasıyla toma, panzer,akrep vs yollamayacağı mütiş kalabalıktır.
  ... nikimyirmikarakterli
 • üstteki yazara nickini kullanarak iltifat etmek

  4.
  muhteşem yüzyıldan fırlamış bir sultan.
  ... nikimyirmikarakterli
 • türk kızı duruşu

  1.
  zamana yere ve duruma göre değişen duruşlardır. Cenaze evinde de bir duruşu vardır sonuçta.
  ... nikimyirmikarakterli
 • masa altı sümük dolan memur

  1.
  iğrenç bir arkadaşımın sürekli yaptığıdır, zevk alıyormuş ibine. Yarın birgün o masa yer değiştirir ve ters çevrilirse görülecek manzarayı merak etmiyorum ama görürsem o anki en son yediklerimi herkes görecek onu iyi biliyorum.
  -1 ... nikimyirmikarakterli
 • cemaatin elinde koz kalıp kalmadığı sorunsalı

  6.
  Şuan akp kendi kendini zayıflatıyor bence, cemaat bir kontratakla hepsini süpürebilir, inan sinek 2 li bile işe yarar.
  -1 ... nikimyirmikarakterli
 • cemaatin elinde koz kalıp kalmadığı sorunsalı

  1.
  Gerçi her ne kadar 17 - 25 aralık gündemini değiştirmeye yönelik olacağı düşünülse de hükumetin cemaate karşı tahminen 3 yada 4 operasyon daha yapmaya niyetli olduğu görülüyor. Ucu nereye kadar varır herkes görecek. Lakin merak edilen şey iktidarla 10 yıl cicim ayları yaşamış olan cemaatin elinde harbiden hiç koz kalıp kalmadığıdır. Merak ediyor insan işte. Yoksa bir paranoya haline gelen "Bu kavgalar bile göstermelik ve hedefe ulaşma için bir araç mı" sorusu geliyor insanın aklına. Ergenekon - Balyoz- ayışığı safsatasıyla asker dizayn edildi, Cemaat safsatasıyla da yargı dizayn ediliyor.
  2 -1 ... nikimyirmikarakterli
 • 2015 yılında rte nin devlet başkanı olacak olması

  1.
  Yapılan tüm hazırlıkların tek amacıdır. 3 dönem kuralının bir sebebi de budur zaten, Kullanılmaya müsait bir başbakanın haricinde eski KURT siyasetçilerin safdışı bırakılmasıyla "ufacık" da olsa aksi ses çıkmasının önüne geçilmiş olacaktır böylelikle. Koskoca aksaray ın , siz sadece cumhurbaşkanlığı için mi yapıldığını sanıyosunuz? eVET tahminleriniz doğru,Devlet başkanı olacak, Müsebbiblerinin ellerine sağlık, Koskoca ülkede adam gibi bir muhalefet çıkaramayan siyasiler de şapkasını alsın önüne ve düşünsün. Gerçi bu millete az bile.
  2 ... nikimyirmikarakterli
 • bedelli askerlik beklenen ülkede osmanlıca dersi

  4.
  Valla şedeesi, kıraatını bilmem de, 17 / 25 aralık yaklaştıkça gündem ne kadar kalabalık olursa o kadar hafif atlatılır bazı şeyler.
  ... nikimyirmikarakterli
 • bedelli askerlik beklenen ülkede osmanlıca dersi

  1.
  Yani anlaşılması zor olan şeydir. Ulan bu millete de anlam veremiyorum. 12-13 senedir bu ülkenin siyasi tercihlerine bakıyorum, çoğunluğu osmanlıca dersine şuan kafayı takan fikre mensup, eee askerlikten kaçmak için bedelli bekleyen o kadar insan muhalif insan değil sanırım. Bu ülkede zaten hangi iktidar yüzbinlerin üzerindeki muhalif insan için bir şey yapma uğraşında olsun ki. Osmanlı nın fikrinden fersah fersah uzak olan insanların ülke yönetiminde olduğu bir ülkede osmanlıcayı insanlara zorla soksan ne olur ki, insanlarda adalet duygusu, eleştiri duygusu, objektif kriterler yokken hem de. Kardeşin kardeşi ülke menfaatleri için öldürdüğü bir fikirden 7 sülalenin menfaat için ülkenin s.kilip soğana çevrildiği fikre uzanan yelpazede Türk bayrağını indirip , osmanlı sancağı ile ülkeyi donatsan ne olurki. O osmanlı ki; bırak şuan senin fikrinin karşıtı diye ülkenin yarısını neredeyse asıp kesme fikrine ramak kalmışken; O osmanlı ermenisini, yahudisini, Arabını Velhasıl 7 kıtaya hükmetmiştir de bu kadar ayrımcılık, kayırmacılık yapmamıştır. Sırf ülke/devlet içinde ayrıcalık tanınmasın diye eşlerini bile başka başka diyarlardan almışlarda eşi dostu ayrıcalık görmesin diye.
  He canım heee, Osmanlıca gelirse bu millet çok değişecek, çok manevi duygulara kavuşacak. Lan internette 14 yaşında bir kızın sex videoları dolanıyor. Haaa doğru o akp li falan değil. Sizin ben kanınızı s2yim.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • gırtlaklamak

  2.
  Sex lügatımıza yeni girmiş bir terim.

  (bkz: ecem hotoğlu)
  ... nikimyirmikarakterli
 • 16 kasım 2014 branş öğretmenleri eylemi

  8.
  öĞRETMEN de öğretmen adayı da değilim, beni bilen bilir, tanıyan tanır. Kamu Yönetimi okuyan birisi kaymakam da olabilir, Müfettiş de olabilir, Uzman da olabilir, Bankacı da olabilir. Mühendis için ha keza özel sektörde çalışma ihtimalini bilerek insanlar başlıyor bu bölümlere. Ama öğretmen!!! Ya bu kadar insanı o bölümlere alma, ya da bu insanların ikinci bir şansı daha yok başka bölüm için. Özel okullar desen zaten hemen hepsi kemik kadrosuyla reklam yapıyor, eee devlet desen ücretli kölelerle küçücük çocukların bilgisiz cahil kalması için! var gücüyle çalışıyorlar. Düşün yani lise mezunu bile ücretli öğretmen var. ortalama 1000 tl maaşla küçücük çocuklara ne verebilir düşün. Devletin ihtiyacı var dostum, Mezun sayısının hepsini bile bugün atamış olsa haala açık var. siz bakmayın her sene 30bin 40 alımlara, 150bin açık var, bunun yarısı kadar ücretli öğretmen var, belkide daha fazla. Bu konuda egoist olmaya gerek yok, benim çocuğumu işinin ehli öğretmenler okutmalı, ipten saptan kopma , alakasız bölüm mezunu işsiz insanlar değil. Bir gün bir mühendisin yerine devlet ne zamanki bir biyoloji öğretmenini ücretli alırsa o zaman eşitlenir durum!!!!
  ... nikimyirmikarakterli
 • 16 kasım 2014 branş öğretmenleri eylemi

  6.
  Boş boş konuşanların, Mevcut reisi cumhurun bu öğretmen adaylarına iktidar olmadan evvel ne sözler verildiğini bilen bilir. Öğretmene saygı duymayan millet çökmeye mahkumdur. Ulan yeni nesili yetiştirmesi gereken öğretmen adayları inşaatlarda çalışıyor nasıl bir ülke burası.
  ... nikimyirmikarakterli
 • 16 kasım 2014 branş öğretmenleri eylemi

  2.
  Eğer istekleri yerine getirilmezse, yerlerinde olsam dağa çıkardım. Cidden bak.
  ... nikimyirmikarakterli
 • yeni şeyler getiriyorum