• akparti ve toki ismiyle müthiş vurgun

  1.
  Kendisini ‘eski AK Parti Sivas Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı’ olarak tanıtan Emre K., TOKi’den ev verme vaadiyle yüzlerce kişiyi dolandırdı. Emre K., yaklaşık 200 milyon TL’yle ortadan kayboldu.
  Sevgilisiyle yurtdışına kaçan Emre K. nın geçmiş dönemde gerçektende Akparti Gençlik kollarında başkan yardımcılığı yaptığı belirlendi.
  2 ... nikimyirmikarakterli
 • güvenlik için birbirimize aletlerimizi yolluyoruz

  1.
  Oturmakta olduğumuz site güvenlik görevlisinin elinin her işe yatkın olduğunu bildiğimizden; tüm site sakinleri su anahtarı, kontrol kalemi, Alyan anahtar, pense yani ne varsa klübeye verdik. Sağolsun binaya o gün bugündür teknik eleman girmedi.
  ... nikimyirmikarakterli
 • sözlükgüvenlik testi için fotoğraflaşma kampanyası

  1.
  Yapılması an itibariyle riskli olabilecek bir durum değildir, Ama denenebilinir mi, o da ayrı bir durumdur efendim..
  ... nikimyirmikarakterli
 • gruplardan çıkınca terimin hepimizi sikecek olması

  1.
  Ülke olarak sevinci de, üzüntüyü de zirvelerde yaşadığımız bir gerçek. Düne kadar Ozan Tufan'ın saçındaki kepeğine kadar sokmadığımız yeri kalmamışken, bugün milli kahraman. Keza Burak da aynı. Gelelim Sinyor terim'e. Bu adamın ne kadar ballı oldugunu anlatmaya gerek yok. Bugün euro2016 da mucadele ediliyorsa; benim senin ne kadar etkin varsa Terim in de okadar var. X takımı Y yi yenmiş, z ile w berabere kalınca a'nın b'ye yenilmesi ile gruplara kaldık vesselam. Bugün de durum aynı. Düne kadar herşeyi dedik bu im"para"tor a. Hakliydik da, bugunde ben aynı şeyleri soyluyorum. Adamda ego var kardeşim. Antrenmanda yan bakana o forma feriştahı devreye girse haram. Fazla sürmez zaten arda'nın da milli formadan uzak kalması.
  Velhasılı bukadar eleştiriyi dibine kadar hak eden bir egoistin gruplardan çıkarsak bizlere ülkeyi dar edeceği de bir gerçektir.
  12 -1 ... nikimyirmikarakterli
 • euro 2016 ve terim

  1.
  Gruplardan çıkma ihtimalinin 1/8 olduğu an, o bunu yenerse, şu aha bunla berabere kalırsa, aha şu deplasmanda bundan puan alırsa ile o ihtimalleri tek tek sağlayan Terim 'in bu ballılığının devam edip etmeyeceği durumudur.
  1 -1 ... nikimyirmikarakterli
 • dawid texeira

  1.
  1990 Doğumlu Uruguaylı Futbolcu.
  Futbola Defensor Sporting de başladı, Buradaki başarılı performansı Hollanda ekibi Groningen in dikkatini çekti. 2011-2014 arası Groningen'de fotbol hayatını sürdüren Texeira 2014 yılında ABD Major Lig ekibi Dallas F.C tarafından transfer edildi. 9 Ocak 2016 tarihinde ise M.Sivasspor tarafından transfer edilen Texeira Sivasspor'a gelene kadar çıktığı 128 maçta 30 gol atma başarısını gösterdi. Aha buraya yazıyorum 2 seneyi bulmaz 4 büyüklerden birine de transferi gerçekleşecektir.
  1 -1 ... nikimyirmikarakterli
 • bir ülkücü olarak koyum ak partiye

  1.
  Hiç açılmamış bir başlık olduğundan denenmesi gereken bir başlık.
  ... nikimyirmikarakterli
 • sinemada yaşanan anılar

  1.
  özellikle sevgili iken sinemada arka koltuklarda yaşanan anılardır. Tadından yenmez.
  1 -1 ... nikimyirmikarakterli
 • başbuğ meral

  1.
  Yakında dişi bir kurtun önderliğine geçecek olan siyasi bir partinin sloganı olacaktır.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • canlıbomba olsan nerde patlamak isterdine cevaplar

  8.
  mit müsteşarının odası en kolay girilecek yer ssnırım diyeceğim de tırstığımdan diyemiyorum.
  ... nikimyirmikarakterli
 • fatih terimin aslında götten ballı olma durumu

  1.
  Yani bu adam cidden milli takım hocası filan olamayacak kapasitededir de işte cidden balıyla, falan iş götürüyo durumudur.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • 3 5 gündür tayyibin ortada olmaması

  1.
  7 haziranda da yazılı basın açıklaması falan yaptıydı, Biraz özlettiydi kendini. Yani film arası reklamlara bile giren bu zaatın sesi kısılınca bile meydanlardan inmezdi, nerede bu adam yav. Cidden kaygılanıyorum. Yoksa eski ve o bildiğimiz cb olanlar gibi sadece kendi görevine mi döndü?
  ... nikimyirmikarakterli
 • 2015 diyarbakır newroz olayları

  1.
  Güneydoğuda özellikle Hdp li belediyelerin otobüsler kaldırarak, bindirilmiş kıta olarak düzenlenecek mitinglerinde olması muhtemel olaylardır. Türk bayrağı olmayacağından hükumet için kamu düzeni safsatasıyla toma, panzer,akrep vs yollamayacağı mütiş kalabalıktır.
  ... nikimyirmikarakterli
 • masa altı sümük dolan memur

  1.
  iğrenç bir arkadaşımın sürekli yaptığıdır, zevk alıyormuş ibine. Yarın birgün o masa yer değiştirir ve ters çevrilirse görülecek manzarayı merak etmiyorum ama görürsem o anki en son yediklerimi herkes görecek onu iyi biliyorum.
  -1 ... nikimyirmikarakterli
 • cemaatin elinde koz kalıp kalmadığı sorunsalı

  1.
  Gerçi her ne kadar 17 - 25 aralık gündemini değiştirmeye yönelik olacağı düşünülse de hükumetin cemaate karşı tahminen 3 yada 4 operasyon daha yapmaya niyetli olduğu görülüyor. Ucu nereye kadar varır herkes görecek. Lakin merak edilen şey iktidarla 10 yıl cicim ayları yaşamış olan cemaatin elinde harbiden hiç koz kalıp kalmadığıdır. Merak ediyor insan işte. Yoksa bir paranoya haline gelen "Bu kavgalar bile göstermelik ve hedefe ulaşma için bir araç mı" sorusu geliyor insanın aklına. Ergenekon - Balyoz- ayışığı safsatasıyla asker dizayn edildi, Cemaat safsatasıyla da yargı dizayn ediliyor.
  2 -1 ... nikimyirmikarakterli
 • 2015 yılında rte nin devlet başkanı olacak olması

  1.
  Yapılan tüm hazırlıkların tek amacıdır. 3 dönem kuralının bir sebebi de budur zaten, Kullanılmaya müsait bir başbakanın haricinde eski KURT siyasetçilerin safdışı bırakılmasıyla "ufacık" da olsa aksi ses çıkmasının önüne geçilmiş olacaktır böylelikle. Koskoca aksaray ın , siz sadece cumhurbaşkanlığı için mi yapıldığını sanıyosunuz? eVET tahminleriniz doğru,Devlet başkanı olacak, Müsebbiblerinin ellerine sağlık, Koskoca ülkede adam gibi bir muhalefet çıkaramayan siyasiler de şapkasını alsın önüne ve düşünsün. Gerçi bu millete az bile.
  2 ... nikimyirmikarakterli
 • bedelli askerlik beklenen ülkede osmanlıca dersi

  1.
  Yani anlaşılması zor olan şeydir. Ulan bu millete de anlam veremiyorum. 12-13 senedir bu ülkenin siyasi tercihlerine bakıyorum, çoğunluğu osmanlıca dersine şuan kafayı takan fikre mensup, eee askerlikten kaçmak için bedelli bekleyen o kadar insan muhalif insan değil sanırım. Bu ülkede zaten hangi iktidar yüzbinlerin üzerindeki muhalif insan için bir şey yapma uğraşında olsun ki. Osmanlı nın fikrinden fersah fersah uzak olan insanların ülke yönetiminde olduğu bir ülkede osmanlıcayı insanlara zorla soksan ne olur ki, insanlarda adalet duygusu, eleştiri duygusu, objektif kriterler yokken hem de. Kardeşin kardeşi ülke menfaatleri için öldürdüğü bir fikirden 7 sülalenin menfaat için ülkenin s.kilip soğana çevrildiği fikre uzanan yelpazede Türk bayrağını indirip , osmanlı sancağı ile ülkeyi donatsan ne olurki. O osmanlı ki; bırak şuan senin fikrinin karşıtı diye ülkenin yarısını neredeyse asıp kesme fikrine ramak kalmışken; O osmanlı ermenisini, yahudisini, Arabını Velhasıl 7 kıtaya hükmetmiştir de bu kadar ayrımcılık, kayırmacılık yapmamıştır. Sırf ülke/devlet içinde ayrıcalık tanınmasın diye eşlerini bile başka başka diyarlardan almışlarda eşi dostu ayrıcalık görmesin diye.
  He canım heee, Osmanlıca gelirse bu millet çok değişecek, çok manevi duygulara kavuşacak. Lan internette 14 yaşında bir kızın sex videoları dolanıyor. Haaa doğru o akp li falan değil. Sizin ben kanınızı s2yim.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 • gırtlaklamak

  2.
  Sex lügatımıza yeni girmiş bir terim.

  (bkz: ecem hotoğlu)
  ... nikimyirmikarakterli
 • 16 kasım 2014 branş öğretmenleri eylemi

  2.
  Eğer istekleri yerine getirilmezse, yerlerinde olsam dağa çıkardım. Cidden bak.
  ... nikimyirmikarakterli
 • aksarayın bin odasına isim tavsiyeleri

  1.
  Yaklaşık bin odası olan ak sarayın her odasına isim verileceği düşünülüyormuş arkadaşlar.
  ilk üç isim önerisi benden olsun

  Bilalin odası
  Bilalin odasının yan odası
  Bilalin odasının yan odasının yan odası.
  -1 ... nikimyirmikarakterli
 • yeni şeyler getiriyorum